De schoolpoort is gesloten.

De speelplaats leeg, de tuin verlaten….

Het schooljaar zit er op.

Nu is er tijd om op adem te komen, om uit te rusten, om tijd te maken voor elkaar.

 

Het schooljaar is voorbij gevlogen, een schooljaar vol uitdagingen, projecten, educatieve uitstappen en sportieve evenementen. Voor alle klassen, voor kleuters en lagere school. Getuige hiervan zijn de foto’s, op deze site.

Op 30 juni namen we afscheid van 19 fantastische jonge mensen: onze zesdeklassers zwaaiden immers af. We zijn er zeker van : ze zijn klaar voor een nieuwe stap in hun leven en wensen hen alle succes toe.

We namen ook afscheid van juf Brigitte, die zovele jaren de kinderen van het eerste leerjaar onder haar hoede nam. Zij gaat immers met pensioen. Op donderdag 25 juni hebben we haar – samen met alle kinderen –  uitbundig gevierd.

We danken haar voor zovele jaren op onze school als lieve juf en fijne collega en wensen haar het allerbeste.

 

We danken ook iedereen die er samen met ons een fijn schooljaar van maakte!

Hartelijk dank, geniet van de vakantie en ….

tot 1 september!

Comments are closed.

Previous Navigation